גישור גירושין במרכז

האם התחלתם בתהליך גירושין? בכדי להתחיל את התהליך המורכב של פירוק התא המשפחתי, יש לפנות למגשר בכדי לנהל את התהליך בצורה מוסכמת ומותאמת לשני הצדדים.

אחוז הגירושים הגבוה ביותר בישראל הוא באיזור מרכז הארץ, ולכן יש ביקוש רב לגישור גירושין במרכז. איך מתחיל תהליך הגישור? הזוג קובע פגישה ראשונית עם המגשר בכדי להעלות את הנושאים החשובים ביותר לבני הזוג. המגשר אינו תופס צד בסכסוך והוא מכוון את בני הזוג למצוא את עמק השווה בתהליך מורכב כל כך כמו גירושים.

גישור בפרידה במרכז על-ידי מגשרים מנוסים

בכדי להפיק את המירב מתהליך גישור, חשוב לפנות למגשרים מנוסים המכירים מקרים רבים הדומים לשלכם. כל תהליך פרידה הוא תהליך רגשי מעבר להיותו טכני, ולכן גישור בעת פרידה הוא חיוני. היום ניתן למצוא אנשי גישור בפרידה במרכז העוסקים בתחום הגישור המשפחתי והזוגי.

האם תהליך גישור גירושין הוא מחייב?

בשנת 2016 יצא חוק המחייב כל זוג המעוניין להתגרש להתחיל בתהליך גישור לפני הגעה לבית משפט. חוק זה הפחית את הדיונים בבית משפט בנוגע לגירושין ב-60% תוך שנה אחת בלבד. תהליך הגישור הוא יעיל יותר ומאפשר ליווי מקצועי ואישי הרבה מעבר לדיונים בבתי המשפט. גישור גירושין מטרתו היא להפחית את הכעסים בין בני הזוג ולהתחיל תהליך טכני ומקצועי שיהיה טוב ויעיל לכל הצדדים, כולל לילדים של בני הזוג.

גישור זוגי בגבעתיים

אם אתם גרים באיזור גבעתיים והסביבה, אתם יכולים לפנות לקבוצת גושרים המספקת גישור זוגי בגבעתיים במרכז הגישור וההדרכה המקצועי של הקבוצה הנמצא ברחוב תפוצות ישראל 5 בעיר. בכדי לנהל סכסוך זוגי כדאי לפנות למגשר מקצועי שאינו לוקח חלק בצד כלשהו בסכסוך. ההמתנה לדיונים בבתי משפט נוטה להיות ארוכה וליצור בעיות נוספות לבני הזוג כשיש גם ילדים בבית שצריך לטפל בהם.

גישור גירושין במרכז של קבוצת גושרים

אם אתם מחפשים גישור גירושין במרכז, הגעתם בהחלט למקום המקצועי ביותר לתת לכם את השירות הזה. צוות קבוצת גושרים מציע לכם לקבוע פגישת גישור ראשונה בכדי להעלות את הכל הנושאים החשובים ביותר לצדדים בסכסוך. בכדי לעבור את הגירושים באופן יעיל ומכובד, מומלץ לפנות לקבוצת גושרים.

דילוג לתוכן