גישור וניהול קונפליקטים

גישור הוא הליך שמופעל בדרך כלל במצבי קונפליקט בין שני אנשים או יותר שמתקשים לפתור את הבעיה בכוחות עצמם ונעזרים במגשרים. המגשרים אינם נוהגים כמו שופטים ואינם קובעים את תוצאות הדיונים, אלא מסייעים לצדדים לנהל משא ומתן מכובד בו מוצגים האינטרסים של כל אחד מהצדדים ומחפשים פתרון העונה בצורה מיטבית על מירב האינטרסים של שני הצדדים.

רצוניות: הגישור הוא הליך רצוני. הצדדים תמיד באים לגישור מרצונם החופשי ונשארים בו כל עוד נראה להם שההליך מקדם את ענייניהם.

דיסקרטיות: ההליך הינו דיסקרטי לחלוטין, הוא נערך הרחק מאולמות בתי המשפט ואנו מחוייבים לשמור בסוד את פרטי המתגשרים ואת נושאי הדיון.

חיסכון בזמן ומשאבים: הגישורים צורכים פחות זמן מהליכים משפטיים וגם זולים מהם משמעותית.
חשיבה לטווח ארוך: כאשר לצדדים יש עניין לשמר מערכת יחסים ביניהם וליצור מסגרת שתמנע היווצרות סכסוכים בעתיד חשיבות הגישור עולה.

צוות המגשרים בקבוצת גושרים מונה מגשרים מוסמכים ומנוסים, המשלבים ידע וניסיון בגישור בתחומים מגוונים. גישור במשפחה, לשלום בית או לפרידה, גישור בעסקים, גישור עם בעלי צרכים מיוחדים, גישור והגיל השלישי, גישור בין שכנים ובניית הסכמות בין קבוצות שונות בקהילה.
תחום שמאוד יקר לליבנו הינו גישור העוסק בסכסוכים גדולים בתוך משפחות. סכסוכים בין-דוריים, מצבים של נתק בין הורים וילדים בכל גיל, נתק בין אחים וקרובי משפחה נוספים ועוד. אנו מסייעים בסוגיות של עסקים משפחתיים, קבלת החלטות משפחתיות, מטענים מהעבר וכן בנושאים הקשורים לחלוקת משאבים משפחתיים ונכסים.
הגישור הינו הליך דיסקרטי לחלוטין, הנערך באווירה נעימה ומכבדת. את הגישור ניתן לקיים בבית הלקוח או במשרדו וכן במשרדים שלנו.
משך המפגשים ומספרם נקבע בתאום עם הלקוחות. 

דילוג לתוכן