גישור לפני גירושים

מה הכי חשוב לדעת לפי שמתחילים בתהליך גירושים? תהליך הגירושים כולל כמה שלבים שבהם כותבים הסכם הכולל חלוקת הנכסים והרכוש, מזונות, הסדרי שהייה
של הילדים אצל בני הזוג והחלטות נוספות הקשורות לעתיד הילדים. בכדי להגיע להסכם גירושים בריא ותקין המבטא את הצורך של שני הצדדים ושל הילדים, כדאי לפנות לשירות גישור לפני גירושים. תהליך הגישור הוא קצר יחסית להליך גירושין בבית משפט ומטרתו להגיע להסכם חתום תוך מספר מפגשים קצר. זוגות הפונים לגישור בעת תהליך הגירושים, יכולים לחוות את הגירושים באופן שקט יותר ולהגיע למטרות של שני בני הזוג תוך זמן קצר.

גישור לפני גירושים בגבעתיים

אם אתם גרים באיזור גוש דן, ודאי תשמחו לדעת שאפשר לקבל שירות גישור לפני גירושים בגבעתיים. בעיר גבעתיים תוכלו למצוא מרכז גישור מקצועי הכולל צוות מגשרים מקצועי ובעל ניסיון בתחום הגירושים. בכדי להימנע מתהליך ארוך ויקר בדיונים בבית משפט, ניתן לפנות למרכז לגישור מקצועי ולקבל ליווי אישי לאורך כל התהליך עד לחתימת הסכם הגירושים בין שני בני הזוג.

פנייה לגישור לפני גירושים במרכז

לאחר שהזוג פנה לגישור לפני גירושים במרכז הארץ, הזוג יחד עם המגשר ינסו להגיע לכתיבת הסכם שיתאים לשני הצדדים וימנע הגעה לערכאות משפטיות. מגשר מנוסה יידע לצמצם את מספר המפגשים בין בני הזוג והגעה לחתימת הסכם כמה שיותר מהר.

גישור פרידה מקצועי לבני זוג

כיום ישנם הרבה זוגות שלא נישאים אך חיים ביחד במשך שנים ומגדלים יחד ילדים משותפים. בני זוג שהסטטוס שלהם לא רשום כנשוי פונים לגישור פרידה במקרים של פירוק התא המשפחתי. אם אתם מחפשים מקום מקצועי שיכול ללוות אתכם בתהליך גירושים או בתהליך פרידה, אתם מוזמנים לפנות לקבוצת גושרים – מרכז לגישור מקצועי.

קביעת פגישה ראשונית לגישור לפני גירושים בקבוצת גושרים

איך מתחילים גישור לפני גירושים בקבוצת גושרים? במרכז לגישור קבוצת גושרים תוכלו לקבוע פגישה ראשונית עם מגשר בתחום הגירושים או הפרידה ולקבל ייעוץ
ראשוני בכדי להתחיל בתהליך הגישור. המגשרים במרכז לגישור קבוצת גושרים הם אקדמאים ובעלי ניסיון רב בגישור בתחום המשפחתי והזוגי. אם בחרתם בקבוצת גושרים, תהיו סמוכים ובטוחים שתקבלו ליווי מקצועי ברמה הגבוהה ביותר.

דילוג לתוכן