גישור משפחה

קבוצת גושרים מתמחה בניהול הליכי גישור משפחה ליישוב סכסוכים גדולים והשגת הסכמות בתוך משפחות. סכסוכים בין דוריים, כולל במצבים של נתק בין הורים וילדים בכל גיל או נתק בין אחים וקרובי משפחה נוספים. סכסוכים אלה מתאפיינים ברגישות רבה ולהם השלכות רגשיות וכלכליות משמעותיות הן על המשפחה הגרעינית והן על המשפחה המורחבת. אנשים המעורבים בסכסוכים משפחתיים, חווים תחושות של ייאוש וחוסר אונים. רוב הסכסוכים המשפחתיים הם בעלי היסטוריה ארוכת שנים של משברים ויחסים עכורים ולא פעם אנחנו נתקלים בתגובות כגון  “ניסינו הכל וכלום לא עזר” .

הגישור מנוהל על ידי מגשר המתמחה בהובלת תהליך רגיש ומורכב זה. הגישור המשפחתי כולל סדרה של מפגשים נפרדים ומשותפים, במהלכם לומד המגשר על מכלול הנושאים והאינטרסים של כל הצדדים בסכסוך. המגשר מסייע לצדדים לנהל משא ומתן מכבד, ממוקד אינטרסים. בגישור נרתמים הצדדים לשתף פעולה לבניית הבנות והסכמות המקובלות על כולם. תהליך הגישור הוא אישי והמגשר מכיר לעומק את המקרה ואת הצדדים המעורבים בו וערוך ללוות אותם מתחילת המשבר ועד לפתרונו. כל אלה בניגוד לתהליך המשפטי שהוא מייגע, יקר ו”קר”.

נושאים שכיחים בסכסוכים משפחתיים הם: גירושין ופרידה, עסקים משפחתיים, רכוש, ירושות וצוואות, אפוטרופסות, טיפול בהורה הקשיש או בבן משפחה בעל צרכים מיוחדים, נתק משפחתי.

הפונים אלינו זוכים לליווי צמוד של מגשרים מוסמכים ובעלי ניסיון רב המגיעים מעולם המשפט, הייעוץ והטיפול. הלקוחות שלנו מקבלים שירות גישור משפחה אמין ודיסקרטי המבוסס על ידע וניסיון רב שנצברו במהלך השנים.

דילוג לתוכן