גישור עבודה

במקומות עבודה רבים נוצרים חיכוכים בין בעלי התפקידים במקום. סכסוכים בין עובדים פוגע בתפוקת העבודה ויכול להשפיע על עתיד העסק או החברה. כיצד ניתן לפתור סכסוך במקום עבודה ולמנוע פגיעה בעסק? באמצעות גישור עבודה ניתן להביא את שני הצדדים בסכסוך להסכמה ולהמשך עבודה תקינה. מגשר מקצועי מפגיש את שני הצדדים בסכסוך למפגש אחד או מספר מפגשים ומכוון אותם לפתור את הסכסוך בצורה תקינה וללא פנייה לבית משפט. במידה והייתה פנייה לבית משפט שני הצדדים בסכסוך יכולים להגיש את ההסכם שנחתם בעת תהליך הגישור ולהציגו בבית המשפט לאישור רשמי.

גישור עסקים

מלבד סכסוך בין עובדים היכול לפגוע בעסק, גם סכסוך בין עסקים יכול לפגוע בעסק ואף לגרום לסגירתו בטווח הארוך. גישור עסקים נועד לפתור קונפליקטים בין חברות או בעלי עסקים במקרים בהם שני הצדדים לא מצליחים להגיע להסכמה. ברגע שצד אחד לסכסוך מגיש תביעה נגד הצד השני, יתכן כי הפתרון יהיה ארוך ויכלול דיונים רבים, כתבי תביעה וכתבי הגנה של עורכי דין והוצאות רבות לשני הצדדים. תהליך גישור יכול למנוע את הדיונים בבית המשפט ולהביא את שני הצדדים לחתימת הסכם שיאפשר לשניהם לחזור לעבודה היומית שלהם בצורה רגועה.

גישור עסקים במרכז

באיזור מרכז הארץ ישנם עסקים רבים וחברות המתחרות על אותו שוק לקוחות וצרכנים. בגלל התחרות הרבה בין בעלי העסקים והחברות העוסקים באותו תחום, נוצרים סכסוכים רבים על רקע העתקה של פטנטים ותוכנות. גישור עסקים במרכז יכול להוות פתרון במקרים הללו ולהביא את שני הצדדים להסכם שימשיך את התחרות ביניהם בצורה בריאה ותקינה וחיונית לשוק.

סדנאות גישור במקומות עבודה

על מנת למנוע סכסוכים עתידיים בין עובדים בחברה או בעסק, יש אפשרות לשלוח את העובדים לסדנאות גישור במקומות עבודה. סדנאות הגישור מהנות ומלמדות ומביאות לתובנות רבות לגבי התנהלות כל עובד במקום העבודה שלו.

גישור עבודה דרך מרכז לגישור והדרכה – קבוצת גושרים

קבוצת גושרים מקדמת את הגישור המקצועי בישראל על-ידי סדנאות מקצועיות לגישור ועל-ידי שירות גישור לחברות ובעלי עסקים. צוות קבוצת גושרים כולל מגשרים
מקצועיים בעלי ניסיון רב בגישור עבודה שיעזרו לכם לפתור קונפליקטים בעבודה או בין בעלי עסקים.

דילוג לתוכן