גישור עסקי

נקלעת למחלוקת עם אנשים או עם חברה אחרת? רוצים לפתור את המחלוקת במהירות, באופן מיטבי תוך שמירה על האינטרסים החשובים לכם?
ברוכים הבאים למחלקה לגישור עסקי “בקבוצת גושרים”. אנו מספקים שירותי גישור נרחבים במגוון תחומים עסקיים ואזרחיים וביניהם: גישור בין חברות, גישור פנים ארגוני, גישור בסכסוכי שותפים והקמת שותפויות, גישור צרכני, גישור מול ספקים ועוד. בין חברי צוות המגשרים שלנו, תמצאו מגשרים מנוסים אשר התמחו בגישור בסכסוכים עסקיים ואשר מביאים עימם ניסיון עשיר ורב לשולחן הדיונים.

סכסוכים בין חברות הינן עניין שכיח הדורש ממנהלי החברה השקעת זמן וכסף רב. במסגרת שירותי הגישור העסקי “בקבוצת גושרים” מקבלים מנהלי החברות הפונים אלינו, ליווי מקיף וצמוד הכולל גישור וייעוץ בניהול מו”מ עד לקבלת פתרון מיטבי. אנו דוגלים בתפיסת עולם גישורית הרואה בכל משבר ובכל סכסוך הזדמנות להגדלת העוגה ולהגדלת הרווחים של החברה. מימוש תפיסת עולמנו מתבצע תוך איתור האינטרסים החיוניים לכל אחד מהצדדים והובלה לפתרון שיענה על האינטרסים של כל אחד מהצדדים. צורת החשיבה היצירתית של המגשרים שלנו מאפשר יצירת פתרונות “מחוץ לקופסא” והימנעות ממלחמות משפטיות על כל המשתמע מכך.

גישור עסקי

גישור מול חברות

נקלעתם למחלוקת עם אנשים או עם חברה אחרת? רוצים לפתור את המחלוקת במהירות ובאופן מיטבי תוך שמירה על האינטרסים החשובים לכם?
ברוכים הבאים למחלקה לגישור עסקי “בקבוצת גושרים” המספקת שירותי גישור נרחבים במגוון תחומים עסקיים ואזרחיים וביניהם: גישור בין חברות, גישור פנים ארגוני, גישור בסכסוכי שותפים והקמת שותפויות, גישור צרכני, גישור מול ספקים ועוד. בין חברי צוות המגשרים שלנו, תמצאו מגשרים מנוסים אשר התמחו בגישור בסכסוכים עסקיים ואשר מביאים עימם ניסיון עשיר ורב לשולחן הדיונים.
סכסוכים בין חברות הינם עניין שכיח הדורש ממנהלי החברה השקעת זמן וכסף רב. במסגרת שירותי הגישור העסקי “בקבוצת גושרים” מקבלים מנהלי החברות הפונים אלינו, ליווי מקיף וצמוד הכולל גישור וייעוץ בניהול מו”מ עד לקבלת פתרון מיטבי. אנו דוגלים בתפיסת עולם גישורית הרואה בכל משבר ובכל סכסוך הזדמנות להגדלת העוגה ולהגדלת הרווחים של החברה. מימוש תפיסת עולמנו מתבצע תוך איתור האינטרסים החיוניים לכל אחד מהצדדים והובלה לפתרון שיענה על האינטרסים של כל אחד מהצדדים. צורת החשיבה היצירתית של המגשרים שלנו מאפשר יצירת פתרונות “מחוץ לקופסא” והימנעות ממלחמות משפטיות על כל המשתמע מכך.

גישור מול ספקים

אנו מספקים שירותי גישור בזמינות גבוהה למקרים בהם צצות מחלוקות בין העסק לספקיו. מחלוקות מסוג זה יכולות להוביל לפגיעה קשה בתפקוד העסק ולשם הבראת העסק דרושה זמינות מיידית של מגשרים וכן שפע של יצירתיות להנעה לפתרון. צוות המגשרים שלנו נכון להיכנס לתמונה בכל עת על מנת ולייצר פתרונות שיעזרו להחזיר את הרכבת למסלולה התקין.

גישור מול שותפים

מערכת היחסים בין השותפים בעסק דומה למערכת היחסים בין זוג נשוי. המחלוקות בין השותפים בעסק נובעות בדרך כלל ממגוון גורמים שונים המתפרצים בשעת מחלוקת סביב נושא ספציפי. מכאן שהפתרון למחלוקות אינו צריך לעסוק אך ורק בנושא הספציפי שעל הפרק אלא גם בגורמים לו. גישה זו אותה מיישם צוות המגשרים שלנו, רואה בפתרון המשבר בין השותפים הזדמנות לגדילה ולשיפור מערכת היחסים העתידית בין השותפים.

גישור פנים ארגוני

מחקרים מראים שחברות גדולות ובינוניות מבזבזות זמן יקר בניהול משברים בין העובדים בארגון. בארגונים בהם עובדים ממחלקות שונות נדרשים לשתף פעולה עם עובדי המחלקה שלהם ומול עובדים במחלקה אחרת, עלולות לפרוץ מחלוקות שונות אשר מובילות לפגיעה בתפקוד החברה ולפגיעה ביעדיה. צוות המגשרים שלנו מתמחה בליווי צוות ההנהלה והעובדים ועוזר להם לפתור את המחלוקות בדרך של גישור. שיטת העבודה שלנו, לוקחת בחשבון הן את ההיבטים המקצועיים המרכיבים את המחלוקות והן את ההיבטים הרגשיים האישיים והבין האישים המשפיעים על מערכות היחסים בין החברים בארגון. התייחסות לשני ההיבטים הללו כהיבטים המשלימים זה את זה, מאפשרת יצירת פתרונות יצירתיים אשר יאפשרו את המשך עבודתם התקינה של החברים בארגון.

דילוג לתוכן