קורס גישור משפחה

פרטי הקורס

הקורס בקבוצת גושרים מכשיר מגשרים אשר עברו את קורס הגישור הבסיסי לתת את המענה הנכון והמיטבי לזוגות ומשפחות בהליכי פרידה. הקורס נערך באווירה אינטימית כאשר כל משתתף זוכה ליחס אישי מצוות מיומן ומוסמך.

לפרטים נוספים ניתן לפנות אלינו ב:

צוות קבוצת גושרים לרשותך

תיאור הקורס

יופיו של התא המשפחתי, לצד מורכבותו הופכים את הליך הגישור המשפחתי ליחודי ורגיש ביותר. העיסוק בענייני המשפחה נוגע בקרביים של כולנו ובמקומות הפרטיים ויכול לגרום לכאב רב לכל הנוגעים בדבר.

בתהליך הגירושין ,שני הצדדים, לעיתים, נסחפים אל תוך מחלוקות וסכסוכים קשים אשר מקשים על פתרון הבעיות או על תהליך פרידה פשוט. למגשר תפקיד חשוב ב”הנמכת הלהבות” בין בני הזוג, בניהול ההליך ובמציאת פתרונות לסוגיות הילדים ולסוגיות הכספיות והרכושיות.

תקנות גישור חובה בגירושין אשר נכנסו לתוקף ביולי 2016 מחזקות ומתקפות מגמה זו ,וכל זאת מתוך הבנה כי גם כאשר נגמר הקשר הזוגי, הקשר ההורי ממשיך עד סוף ימיהם. בהליך הגישור, מלבד ההגעה להסכמות בעניין הילדים והרכוש, בונים בסיס איתן וטוב לקשר בין בני הזוג ביום שאחרי הגירושין.

הקורס בגושרים מכשיר מגשרים אשר עברו את קורס הגישור הבסיסי לתת את המענה הנכון והמיטבי לזוגות ומשפחות בהליכי פרידה. הקורס נערך באווירה אינטימית כאשר כל משתתף זוכה ליחס אישי מצוות מיומן ומוסמך.

דילוג לתוכן