שאלות ותשובות

גישור הינו הליך רצוני המתקיים בהסכמת הצדדים לסכסוך. במסגרת הגישור פוגשים הצדדים מגשר מוסמך וניטראלי. המגשר מנהל שיחות שמטרתן להביא ליצירת פתרון מוסכם ומספק עבור כל הצדדים. הגישור מתנהל באווירה בטוחה ואינטימית המאפשרת תקשורת ישירה, כבוד הדדי והקשבה והוא כפוף לסודיות מלאה. תהליך הגישור ותוצאותיו הינם בשליטה מלאה של הצדדים, וכל החלטה במסגרתו מתקבלת בהסכמה.

לגישור יתרונות רבים וביניהם: התהליך אינו משפטי ובכך נחסכת בירוקרטיה משפטית מייגעת ועלויות של עורכי דין. בתי המשפט בישראל נתונים תחת עומס רב. תהליך הגישור הוא יעיל וממוקד ולכן הוא קצר משמעותית מהדיינות משפטית. והיתרון החשוב מכל – רוב הגישורים מסתיימים בהסכם לשביעות רצונם המלאה של הצדדים. במקרים רבים הגישור מאפשר שיקום או שימור של מערכת היחסים. חברת גושרים מציעה שירותי גישור מקצועיים ואמינים בכל תחום. המגשרים שלנו מוסמכים ומנוסים ומגיעים מתחומי ידע שונים; משפטים, פסיכולוגיה, טיפול משפחתי ועוד. הצוות שלנו ערוך ללוות אתכם מתחילת המשבר ועד לסיומו בהבנה והסכמה. במקרים בהם אין שיתוף פעולה של הצד השני, גושרים מציעה תהליך של אימון אישי להתמודדות טובה יותר עם הסכסוך.

לגישור יתרונות רבים וביניהם: התהליך אינו משפטי ובכך נחסכת בירוקרטיה משפטית מייגעת ועלויות של עורכי דין. בתי המשפט בישראל נתונים תחת עומס רב. תהליך הגישור הוא יעיל וממוקד ולכן הוא קצר משמעותית מהדיינות משפטית. והיתרון החשוב מכל – רוב הגישורים מסתיימים בהסכם לשביעות רצונם המלאה של הצדדים. במקרים רבים הגישור מאפשר שיקום או שימור של מערכת היחסים.

המחירים בארץ מגוונים מאד ומי שמוכן להתפשר על גישור אצל מגשרים מתחילים, יכול למצוא כאלה שמחיריהם זולים. לקבלת אמת מידה, הנהלת בתי המשפט קבעה מחיר סטנדרטי לתיקים שמגיעים ממנה למגשרים: 434 ש”ח לשעה פלוס מע”מ מכל צד. בקבוצת גושרים אנחנו מתמחרים לפי שעת עבודה (ולא מחיר לתהליך שלם, כי מותר לכם להפסיק מתי שתחשבו שמיציתם את התהליך) וכן גובים מחיר לעריכת הסכם פרידה לזוגות שמתגרשים.

דילוג לתוכן