אודותינו

החזון שלנו

קבוצת גושרים הוקמה במטרה לקדם את הגישור המקצועי בישראל. מרכז הגישור שלנו מציע מגוון שירותי גישור לצד לימודי גישור, סדנאות והשתלמויות. הקורסים שלנו עשירים בתכנים, תרגולים, סימולציות, ניתוחי מקרה, סרטי הדרכה ועוד. אנו מקיימים ומלמדים גישור ענייני ומכוון לתוצאות, עם התאמה אישית, חברתית ותרבותית. אנו מציעים מגוון רחב של קורסים וסדנאות.

קורסי הגישור מיועדים לכל מי שמעוניין להיכנס אל עולם הגישור ולעשות את הצעד הראשון בקריירה כמגשר מקצועי. הקורסים מעניקים מגוון של כלים מעשיים באמצעותם נלמד כיצד ניתן לנהל ולהתמודד עם סכסוכים שונים, תוך שימת דגש על תקשורת בינאישית ודיאלוג משתף עם הלקוחות, ספקים עמיתים מנהלים וכפיפים.

ראייה רחבה וכוללת

קבוצת גושרים היא מרכז גישור איכותי, המעניקה ליווי אישי לאורך כל תהליך הגישור, החל מהפגישה הראשונה ועד לסיומו. קבוצת גושרים משמשת כגורם מוסמך להכשרת מגשרים מקצועיים. ומציעה לימודי קורס גישור בסיסי מסמיך העומד בקריטריונים שנקבעו ע”י וועדת גדות. למעוניינים להמשיך ולהתמקצע אנו מציעים את הקורס המתקדם “פרקטיקום“. זוהי תכנית להתנסות מעשית מודרכת בגישור המוכרת ומפוקחת על ידי הנהלת בתי המשפט. 

התלמידים שלנו נהנים מהדרכה אישית לכל אורך הקורס. הקורסים שלנו מתנהלים במתכונת סדנאות הכוללת הרצאות, ניתוחי מקרה, תרגולים, סימולציות מונחות, סרטי הדרכה ועוד. את הקורסים מעבירים מדריכים בכירים ומנוסים שנבחרו בקפידה.

סדנאות בארגונים
קבוצת גושרים בעלת ניסיון עשיר בפיתוח והנחייה של סדנאות והשתלמויות לארגונים. הסדנאות מיועדות לעובדים ומנהלים בכל דרג , לנותני שירותי, לאנשי מכירות ומקבלי החלטות, והן  מקנות כלים יישומיים  לניהול קונפליקטים ומצבי עימות בדרך של דיאלוג והסכמה.
על לקוחותינו נמנים בין היתר: משרד ראש הממשלה, ג’וינט ישראל, עיריית תל אביב, עיריית רעננה, האוניברסיטה העברית, מכללת בית ברל, ארגון אלו”ט, חברת HP, בית חולים הרצוג, ארגון ידידים, מרכזי גישור בקהילה ברחבי הארץ ועוד.
מגוון הסדנאות שלנו רחב ביותר וניתן להתאימן על פי צרכי הארגון.

למידע נוסף

הסדנאות שלנו
√ כלים לניהול והתמודדות עם קונפליקטים
√ נאמני גישור
√ כלים בתקשורת בינאישית
√ ניהול שיחות קשות
√ ניהול משתף של ממשקי עבודה
√ ניהול מערכות יחסים
√ שילוביות פנים ובין ארגונית
√ אימון אישי בניהול קונפליקט

צוות מסור ומקצועי

הצוות שלנו כולל מגשרים ומדריכים בכירים, אקדמאים, בעלי ידע בתחומי דעת שונים.
הצוות שלנו מוכר ומוערך ע”י הנהלת בית המשפט ואנחנו זוכים לשבחים והמלצות חמות מהבוגרים והלקוחות שלנו.

דילוג לתוכן