קורסים והכשרות

לימודי גישור בקבוצת גושרים

קבוצת גושרים הוקמה על ידנו במטרה לקדם את הגישור המקצועי בישראל. מרכז הגישור שלנו מציע מגוון שירותי גישור לצד לימודי גישור, סדנאות והשתלמויות. הקורסים שלנו עשירים בתכנים, תרגולים, סימולציות, ניתוחי מקרה, סרטי הדרכה ועוד. אנו מקיימים ומלמדים גישור ענייני ומכוון לתוצאות, עם התאמה אישית, חברתית ותרבותית. אנו מציעים מגוון רחב של קורסים וסדנאות.
קורסי הגישור מיועדים לכל מי שמעוניין להיכנס אל עולם הגישור ולעשות את הצעד הראשון בקריירה כמגשר מקצועי. הקורסים מעניקים מגוון של כלים מעשיים באמצעותם נלמד כיצד ניתן לנהל ולהתמודד עם סכסוכים שונים, תוך שימת דגש על תקשורת בינאישית ודיאלוג משתף עם הלקוחות, ספקים עמיתים מנהלים וכפיפים.

מרכז הגישור שלנו מציע מגוון שירותי גישור לצד לימודי גישור, סדנאות והשתלמויות. הקורסים שלנו עשירים בתכנים, תרגולים, סימולציות, ניתוחי מקרה, סרטי הדרכה ועוד.

קורס גישור בסיסי

בקורס גישור בסיסי ניתן לקבל תעודת מגשר מוסמך ע"פ הקריטריונים של ועדת גדות. בקורס זה אנו שמים דגש על רכישת מיומנויות לניהול ההליך ומספקים מגוון כלים להתמודד עם קונפליקטים. הקורס מועבר ע"י מנחים מקצועיים ומנוסים והקורס כולל לימודי תיאוריה, דיונים קבוצתיים וסימולציות של ניהול גישור

קורס פרקטיקום בגישור

קורס ההמשך לקורס הגישור הבסיסי. הוא מיועד לבוגרי קורס הגישור הבסיסי המבקשים להתקדם בתחום הגישור,  להעמיק את הידע שלהם  ובעיקר להתנסות בפועל בגישור בתיקי אמת תחת הדרכה.
בכל תכנית פרקטיקום משתתפים 4-8 מתמחים המלווים במדריך או שניים, המדריכים מנוסים ומקצועיים. התכנית משלבת גישור בתיקי אמת, צפייה בגישורים, שיחות משוב קבוצתיות, סדנאות העשרה מקצועיות ותכנים תיאורטיים. תכנית הפרקטיקום של גושרים וצוות ההדרכה מוכרים ומוערכים על ידי יחידת הגישור בהנהלת בתי המשפט.

קורס השלמה בגישור משפחתי

קורס מכשיר בוגרי קורס גישור בסיסי המעוניינים להרחיב את סל הכישורים לתחום המשפחתי ולקחת חלק באחד מהתחומים המאתגרים, החשובים והרגישים בעולם הגישור – המשפחה. הקורס מקנה מיומנויות ייחודיות לתחום הגישור בגירושין, הקורס ממוקד ונערך באווירה אינטימית ונעימה. הקורס מותאם לדרישות וועד גדות.
דילוג לתוכן